• Nowy

Grys granitowy 8-16 worek 20kg

Indeks:

19,00 zł
Brutto

Grys granitowy jest ceniony za swoje naturalne właściwości i estetyczny wygląd, który wprowadza do ogrodu elementy charakterystyczne dla krajobrazów naturalnych.

Ilość
Dostępny

 

14 dni na zwrot towaru

Grys granitowy to popularny materiał wykorzystywany w aranżacjach ogrodowych oraz budowlanych. Jest to rodzaj kruszywa pochodzenia naturalnego, które charakteryzuje się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Charakterystyka grysu granitowego:

  1. Kolor: Zazwyczaj jest szary lub szaro-biały, choć występują także odmiany o różnych odcieniach, w zależności od źródła wydobycia.

  2. Kształt i wielkość ziaren: Grys granitowy jest dostępny w różnych frakcjach ziarnistych, np. od 8-16 mm do większych, jak 16-22 mm czy 32-63 mm.

  3. Zastosowanie: Jest używany do pokrywania powierzchni w ogrodach jako materiał dekoracyjny, do układania ścieżek, podjazdów, tarasów. Jest również stosowany jako element nawierzchni w drogach czy placach.

  4. Właściwości: Grys granitowy jest bardzo trwały i odporny na ścieranie oraz działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo, dzięki swojej strukturze, umożliwia dobrą dystrybucję wody, co jest korzystne dla gleby pod nim.

  5. Utrzymywanie: Wymaga regularnego odświeżania, aby utrzymać jego estetyczny wygląd. Może być także stosowany jako element w aranżacjach wodnych, jak fontanny czy oczka wodne.

30 Przedmioty

Specyficzne kody

4 innych produktów w tej samej kategorii: